Ana sayfa

Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Lütfen saygılarınızı Bay Li'ye gönderin ve onunla işbirliğimizin uzun vadeli olacağından emin olun. Ayrıca sizi ziyaret etmek ve yeni bir sipariş vermek için Dubai Fuarında olacağım. "Uzun Süreli" işbirliğimizin iyi bir başlangıç ​​olmasını umuyoruz.

—— Mısır'dan BP

Amy ile çalışmak için harika bir zaman ve bence ikimiz de harika zaman geçiriyoruz! İletişimde mükemmel ve sorunlarımı zamanla çözüyor. Tebiete Kauçuk Prouducts Şirketi ile uzun süredir işbirliği yapacağımı düşünüyorum.

—— Türkiye'den Bay Mohammed

2 yıldan beri TBT'ye yağ keçesi siparişi veriyorum. Tanıştığımız ilk kez Almanya’daydım ve yağ keçenizin rengini ve kalitesini seviyorum. Bana göre fiyat da iyi, kalitenin gerçekten yüksek olduğunu düşünüyorum. Hem dürüstlüğü hem de kalitesi olan bir şirket bulmak zor.

—— Amerika'dan Bay Robert

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Fabrika alanı 5.000 m2 depo alanı, 2.000 m2 modern ofis alanı, 3.000 m2'den fazla ürün teşhiri için müşteri karşılama alanı ve park içindeki diğer mekanlara sahiptir.

  Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0
  Verimli ve gelişmiş ön şekillendirme makineleri, yüksek üretim verimliliğine, hızlı senkronizasyon hızına sahipken, üretim hammaddelerinin israfını büyük ölçüde azaltır ve daha verimli ve enerji tasarrufu sağlar;tutkal enjeksiyon makinesi ısmarlama yapılır ve gereksinimlere sıkı sıkıya göre satın alınır.Tüm önemli parçalar ithal edilmektedir ve yağ keçesi vulkanizasyon makinesi vakumludur.Vulkanizasyon makinesi, bileşik kalıp, gerçekten yüksek verimlilik, yüksek çevre koruma, düşük kayıp, düşük atık, üretim maliyetlerini büyük ölçüde azaltır;tüm ürün serileri yorulma testi derecesine sahiptir, üretim ve araştırma ve geliştirmeden sonra yorulma testi deneyleri yapılacaktır, ürün kalitesi sıkıdır Standart altı ürünlerin pazara akışını kontrol edin ve iptal edin.

  Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1
  Yapıştırıcı, dünyanın ilk yapışkan kuvveti, daha kaliteli sabitleyici olan Almanya Lord ürününü benimser.Ayrıca, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı birinci sınıf kauçuk satın almak için Tayvan Changhong Group ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.Hammaddeden ürünlere, her kalite engelini sıkı bir şekilde kontrol edin, birliğe odaklanın, zorlukların üstesinden gelin, ürün kalitesini daha güvenilir hale getirmek için geliştirmeye ve bilimsel deneylere devam edin;çok yönlü bir yaklaşım uygulayın, aynı anda birden fazla önlem alın, pazarı takip edin ve yenilik yapın.

  Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

 • OEM / ODM

  • Biz Kauçuk Ürünleri imal vardır. Biz tüm ürünlerimiz için kendi marka Tebiete var ve zaten bir çin tanınmış marka. Dahası, müşterilerimiz için özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Örneğin, ürünlerimize Logo baskısı sunuyoruz ve ürün boyutunu özelleştiriyoruz. Lütfen bize örnek verin ve biz ürünleri geliştirmek sizin örnekleri veya requirment bağlıdır.
  • Tebiete Kauçuk Ürünleri Şirketi her zaman müşterilerimizin uzun vadeli bir işbirliği yapmak isterim emin olun. Amacımız müşterilerimiz ve kendimiz ile bir kazan-kazan iş yapmak.

 • Ar-Ge
  • Tebiete Rubber Products Company, 2014 yılından itibaren yılda bir kez kauçuk ürünleri profesörünü hammadde alımı hakkında tartışmaya davet etti. Kauçuğun hammaddesini analiz etmek 1 hafta sürecek ve kauçuğun kalitesini sağlamak için rapor yazacaktır.

  • Tebiete Kauçuk Ürünleri Şirketi, 2015 yılından itibaren Tebiete Kauçuk Ürünleri Şirketi'nin ürünler üretmek için büyük kauçuğa sahip olduğundan emin olmak için her yıl Kauçuk Ürünleri Kalifikasyonu yürütmektedir.

İletişim bilgileri
Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Amy

Tel: 0086 15093381749

Faks: 86-319-4229166

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)