Ana sayfa Haberler

Çin Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Şirket Haberleri

Sertifika
Çin Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Lütfen saygılarınızı Bay Li'ye gönderin ve onunla işbirliğimizin uzun vadeli olacağından emin olun. Ayrıca sizi ziyaret etmek ve yeni bir sipariş vermek için Dubai Fuarında olacağım. "Uzun Süreli" işbirliğimizin iyi bir başlangıç ​​olmasını umuyoruz.

—— Mısır'dan BP

Amy ile çalışmak için harika bir zaman ve bence ikimiz de harika zaman geçiriyoruz! İletişimde mükemmel ve sorunlarımı zamanla çözüyor. Tebiete Kauçuk Prouducts Şirketi ile uzun süredir işbirliği yapacağımı düşünüyorum.

—— Türkiye'den Bay Mohammed

2 yıldan beri TBT'ye yağ keçesi siparişi veriyorum. Tanıştığımız ilk kez Almanya’daydım ve yağ keçenizin rengini ve kalitesini seviyorum. Bana göre fiyat da iyi, kalitenin gerçekten yüksek olduğunu düşünüyorum. Hem dürüstlüğü hem de kalitesi olan bir şirket bulmak zor.

—— Amerika'dan Bay Robert

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
hakkında en son şirket haberleri Hidrolik pompa için sızdırmazlık halkası nasıl seçilir?

Hidrolik pompa için sızdırmazlık halkası nasıl seçilir?

[2020-07-18 15:49:17]
Hidrolik pompa için sızdırmazlık halkası nasıl seçilir?? Hidrolik sıvı contaları, traktörler, ekskavatörler ve diğer arazi ekipmanlarından enjeksiyon kalıplama makineleri ve kompresörler gibi üretim ekipmanlarına kadar çeşitli ekipmanlarda önemli bir rol oynamaktadır.Bu, sızdırmazlık halkasının g... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri AUTOMECHANIKA SHANGHAI 2019

AUTOMECHANIKA SHANGHAI 2019

[2020-01-03 11:34:37]
3 - 6 Aralık 2019 tarihleri ​​arasında Hebei Özel Kauçuk Ürünleri Fabrikası, Şanghay Frankfurt Otomobil Parçaları Fuarı'na katıldı. Sergide, dünyanın dört bir yanından arkadaşlarımızın firmamızın yaklaşık 400 çeşit ürününü sergilemesini istiyoruz.Orta Doğu, Afrika ve Amerika'dan birçok müşteri ür... Daha fazla bilgi edinin
Page 1 of 1